V48C5H75BS
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V48C5H75BS
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 75W
Podatkovni listi: V48C5H75BS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V48C5H75BS
Številka dela V48C5H75BS Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4104 pcs Podatkovni list V48C5H75BS.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 75W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 83% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 15A Številka osnovnega dela V48C5H75
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V48C5H75BL
V48C5H75BL
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 5V 75W
Na zalogi: 453 pcs
Prenesi: V48C5H75BL.pdf
RFQ
V48C5H75BN2
V48C5H75BN2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 5V 75W
Na zalogi: 4982 pcs
Prenesi: V48C5H75BN2.pdf
RFQ
V48C5H75BS3
V48C5H75BS3
Opis: DC DC CONVERTER 5V 75W