V72B12C250BF3
VicorVicor
V72B12C250BF3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V72B12C250BF3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 250W
Podatkovni listi: V72B12C250BF3.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 540 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 540 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V72B12C250BF3
Številka dela V72B12C250BF3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 250W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 540 pcs Podatkovni list V72B12C250BF3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 43V Napetost - Vhod (maks.) 110V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 250W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 86.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 20.83A 43V - 110V Input
Tok - izhod (maks.) 20.83A Številka osnovnega dela V72B12C250
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V72B12C250B
V72B12C250B
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 12V 250W