V72C36E150BG2
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V72C36E150BG2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 36V 150W
Podatkovni listi: V72C36E150BG2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V72C36E150BG2
Številka dela V72C36E150BG2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 36V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4486 pcs Podatkovni list V72C36E150BG2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 36V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 43V Napetost - Vhod (maks.) 110V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 150W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 87.9% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 43V - 110V Input
Tok - izhod (maks.) 4.17A Številka osnovnega dela V72C36E150