VE-20M-EX-F2
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VE-20M-EX-F2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 10V 75W
Podatkovni listi: VE-20M-EX-F2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VE-20M-EX-F2
Številka dela VE-20M-EX-F2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 10V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5700 pcs Podatkovni list VE-20M-EX-F2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 10V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 10V Napetost - Vhod (maks.) 20V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm)
Serija VE-200™ Moč (Watts) 75W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -10°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 10V 7.5A 10V - 20V Input Tok - izhod (maks.) 7.5A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VE-20M-EX-F4
VE-20M-EX-F4
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 10V 75W
Na zalogi: 4933 pcs
Prenesi: VE-20M-EX-F4.pdf
RFQ
VE-20M-EX
VE-20M-EX
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 10V 75W