VE-20M-IY-F4
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VE-20M-IY-F4
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 10V 50W
Podatkovni listi: VE-20M-IY-F4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VE-20M-IY-F4
Številka dela VE-20M-IY-F4 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 10V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5075 pcs Podatkovni list VE-20M-IY-F4.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 10V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 10V Napetost - Vhod (maks.) 20V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm)
Serija VE-200™ Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 10V 5A 10V - 20V Input Tok - izhod (maks.) 5A