VE-20P-IY-F3
pregled izdelka
Številka dela: VE-20P-IY-F3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 13.8V 50W
Podatkovni listi: VE-20P-IY-F3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VE-20P-IY-F3
Številka dela VE-20P-IY-F3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 13.8V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4679 pcs Podatkovni list VE-20P-IY-F3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 13.8V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 10V Napetost - Vhod (maks.) 20V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 1.86" W x 0.79" H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm)
Serija VE-200™ Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 13.8V 3.6A 10V - 20V Input Tok - izhod (maks.) 3.6A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VE-20P-IY-B1
VE-20P-IY-B1
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 13.8V 50W
Na zalogi: 5732 pcs
Prenesi: VE-20P-IY-B1.pdf
RFQ
VE-20P-IY
VE-20P-IY
Proizvajalci: Vicor