VE-20T-EY-B1
pregled izdelka
Številka dela: VE-20T-EY-B1
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 6.5V 50W
Podatkovni listi: VE-20T-EY-B1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VE-20T-EY-B1
Številka dela VE-20T-EY-B1 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 6.5V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5334 pcs Podatkovni list VE-20T-EY-B1.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 6.5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 10V Napetost - Vhod (maks.) 20V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.40" W x 1.07" H (116.8mm x 61.0mm x 27.1mm)
Serija VE-200™ Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -10°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 6.5V 7.69A 10V - 20V Input Tok - izhod (maks.) 7.69A