VE-21F-MW-F1
pregled izdelka
Številka dela: VE-21F-MW-F1
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 72V 100W
Podatkovni listi: VE-21F-MW-F1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VE-21F-MW-F1
Številka dela VE-21F-MW-F1 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 72V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5577 pcs Podatkovni list VE-21F-MW-F1.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 72V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 21V Napetost - Vhod (maks.) 32V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 1.86" W x 0.79" H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm)
Serija VE-200™ Moč (Watts) 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 72V 1.39A 21V - 32V Input Tok - izhod (maks.) 1.39A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VE-21F-MW-F4
VE-21F-MW-F4
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 72V 100W
Na zalogi: 5648 pcs
Prenesi: VE-21F-MW-F4.pdf
RFQ
VE-21F-MV-F4
VE-21F-MV-F4
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 72V 150W
Na zalogi: 4614 pcs
Prenesi: VE-21F-MV-F4.pdf
RFQ
VE-21F-MW
VE-21F-MW
Opis: DC DC CONVERTER 72V 100W