VE-21F-MX-F2
pregled izdelka
Številka dela: VE-21F-MX-F2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 72V 75W
Podatkovni listi: VE-21F-MX-F2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VE-21F-MX-F2
Številka dela VE-21F-MX-F2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 72V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4790 pcs Podatkovni list VE-21F-MX-F2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 72V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 21V Napetost - Vhod (maks.) 32V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm)
Serija VE-200™ Moč (Watts) 75W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 72V 1.04A 21V - 32V Input Tok - izhod (maks.) 1.04A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VE-21F-MX
VE-21F-MX
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 72V 75W