VE-21X-EU-F1
pregled izdelka
Številka dela: VE-21X-EU-F1
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5.2V 200W
Podatkovni listi: VE-21X-EU-F1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VE-21X-EU-F1
Številka dela VE-21X-EU-F1 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5.2V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5452 pcs Podatkovni list VE-21X-EU-F1.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5.2V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 21V Napetost - Vhod (maks.) 32V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 1.86" W x 0.79" H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm)
Serija VE-200™ Moč (Watts) 200W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -10°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.2V 38.46A 21V - 32V Input Tok - izhod (maks.) 38.46A