VE-21Y-IV-F2
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VE-21Y-IV-F2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 99W
Podatkovni listi: VE-21Y-IV-F2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VE-21Y-IV-F2
Številka dela VE-21Y-IV-F2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 99W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5103 pcs Podatkovni list VE-21Y-IV-F2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 21V Napetost - Vhod (maks.) 32V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm)
Serija VE-200™ Moč (Watts) 99W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30A 21V - 32V Input Tok - izhod (maks.) 30A