VE-24W-IX-B1
pregled izdelka
Številka dela: VE-24W-IX-B1
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5.5V 75W
Podatkovni listi: VE-24W-IX-B1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VE-24W-IX-B1
Številka dela VE-24W-IX-B1 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5.5V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4143 pcs Podatkovni list VE-24W-IX-B1.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5.5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 55V Napetost - Vhod (maks.) 100V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.40" W x 1.07" H (116.8mm x 61.0mm x 27.1mm)
Serija VE-200™ Moč (Watts) 75W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.5V 13.64A 55V - 100V Input Tok - izhod (maks.) 13.64A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VE-24W-IW-S
VE-24W-IW-S
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 5.5V 100W
Na zalogi: 5709 pcs
Prenesi: VE-24W-IW-S.pdf
RFQ
VE-24W-IY
VE-24W-IY
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 5.5V 50W
Na zalogi: 4465 pcs
Prenesi: VE-24W-IY.pdf
RFQ
VE-24W-IX
VE-24W-IX
Opis: DC DC CONVERTER 5.5V 75W