VE-27N-CY-F2
pregled izdelka
Številka dela: VE-27N-CY-F2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 18.5V 50W
Podatkovni listi: VE-27N-CY-F2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VE-27N-CY-F2
Številka dela VE-27N-CY-F2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 18.5V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4401 pcs Podatkovni list VE-27N-CY-F2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 18.5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 100V Napetost - Vhod (maks.) 375V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm)
Serija VE-200™ Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 18.5V 2.70A 100V - 375V Input Tok - izhod (maks.) 2.70A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VE-27N-CX-F3
VE-27N-CX-F3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 18.5V 75W
Na zalogi: 4065 pcs
Prenesi: VE-27N-CX-F3.pdf
RFQ
VE-27N-CY
VE-27N-CY
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 18.5V 50W