VE-2N4-EW-B1
pregled izdelka
Številka dela: VE-2N4-EW-B1
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 48V 100W
Podatkovni listi: VE-2N4-EW-B1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VE-2N4-EW-B1
Številka dela VE-2N4-EW-B1 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 48V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5411 pcs Podatkovni list VE-2N4-EW-B1.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 76V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.40" W x 1.07" H (116.8mm x 61.0mm x 27.1mm)
Serija VE-200™ Moč (Watts) 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -10°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 36V - 76V Input Tok - izhod (maks.) 2.08A