VI-200-CY-S
VicorVicor
VI-200-CY-S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VI-200-CY-S
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 50W
Podatkovni listi: VI-200-CY-S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 494 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 494 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VI-200-CY-S
Številka dela VI-200-CY-S Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 494 pcs Podatkovni list VI-200-CY-S.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 10V Napetost - Vhod (maks.) 20V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 1.80" W x 0.52" H (116.8mm x 45.7mm x 13.2mm)
Serija VI-200™ Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP
Učinkovitost 90% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 10V - 20V Input
Tok - izhod (maks.) 10A Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VI-200-EX-F4
VI-200-EX-F4
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 5V 75W
Na zalogi: 440 pcs
Prenesi: VI-200-EX-F4.pdf
RFQ
VI-200-EX-F1
VI-200-EX-F1
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 5V 75W
Na zalogi: 501 pcs
Prenesi: VI-200-EX-F1.pdf
RFQ
VI-200-CY
VI-200-CY
Opis: DC DC CONVERTER 5V 50W