VI-20B-EX-F2
VicorVicor
VI-20B-EX-F2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VI-20B-EX-F2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 95V 75W
Podatkovni listi: VI-20B-EX-F2.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije VI-20B-EX-F2
Številka dela VI-20B-EX-F2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 95V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4761 pcs Podatkovni list VI-20B-EX-F2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 95V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 10V Napetost - Vhod (maks.) 20V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm)
Serija VI-200™ Moč (Watts) 75W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -10°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 95V 790mA 10V - 20V Input Tok - izhod (maks.) 790mA
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VI-20B-EY-F1
VI-20B-EY-F1
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 95V 50W
Na zalogi: 4801 pcs
Prenesi: VI-20B-EY-F1.pdf
RFQ
VI-20B-EX
VI-20B-EX
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 95V 75W