VI-20J-EY-B1
VicorVicor
VI-20J-EY-B1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VI-20J-EY-B1
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 36V 50W
Podatkovni listi: VI-20J-EY-B1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije VI-20J-EY-B1
Številka dela VI-20J-EY-B1 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 36V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4094 pcs Podatkovni list VI-20J-EY-B1.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 36V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 10V Napetost - Vhod (maks.) 20V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.40" W x 1.07" H (116.8mm x 61.0mm x 27.1mm)
Serija VI-200™ Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -10°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 1.39A 10V - 20V Input Tok - izhod (maks.) 1.39A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VI-20J-EY-F2
VI-20J-EY-F2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 36V 50W
Na zalogi: 4269 pcs
Prenesi: VI-20J-EY-F2.pdf
RFQ
VI-20J-EX-F3
VI-20J-EX-F3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 36V 75W
Na zalogi: 5362 pcs
Prenesi: VI-20J-EX-F3.pdf
RFQ
VI-20J-EY
VI-20J-EY
Opis: DC DC CONVERTER 36V 50W