VI-20R-IY-F3
VicorVicor
VI-20R-IY-F3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VI-20R-IY-F3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 7.5V 50W
Podatkovni listi: VI-20R-IY-F3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije VI-20R-IY-F3
Številka dela VI-20R-IY-F3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 7.5V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4801 pcs Podatkovni list VI-20R-IY-F3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 7.5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 10V Napetost - Vhod (maks.) 20V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 1.86" W x 0.79" H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm)
Serija VI-200™ Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 7.5V 6.67A 10V - 20V Input Tok - izhod (maks.) 6.67A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VI-20R-IY
VI-20R-IY
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 7.5V 50W