VI-20R-MY-S
VicorVicor
VI-20R-MY-S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VI-20R-MY-S
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 7.5V 50W
Podatkovni listi: VI-20R-MY-S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije VI-20R-MY-S
Številka dela VI-20R-MY-S Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 7.5V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4843 pcs Podatkovni list VI-20R-MY-S.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 7.5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 10V Napetost - Vhod (maks.) 20V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 1.80" W x 0.52" H (116.8mm x 45.7mm x 13.2mm)
Serija VI-200™ Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 7.5V 6.67A 10V - 20V Input Tok - izhod (maks.) 6.67A