VI-21D-MU-B1
VicorVicor
VI-21D-MU-B1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VI-21D-MU-B1
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 85V 200W
Podatkovni listi: VI-21D-MU-B1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije VI-21D-MU-B1
Številka dela VI-21D-MU-B1 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 85V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4035 pcs Podatkovni list VI-21D-MU-B1.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 85V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 21V Napetost - Vhod (maks.) 32V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.40" W x 1.07" H (116.8mm x 61.0mm x 27.1mm)
Serija VI-200™ Moč (Watts) 200W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 85V 2.35A 21V - 32V Input Tok - izhod (maks.) 2.35A