VI-21W-MX-F2
VicorVicor
VI-21W-MX-F2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VI-21W-MX-F2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5.5V 75W
Podatkovni listi: VI-21W-MX-F2.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije VI-21W-MX-F2
Številka dela VI-21W-MX-F2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5.5V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5452 pcs Podatkovni list VI-21W-MX-F2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5.5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 21V Napetost - Vhod (maks.) 32V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 1.86" W x 1.05" H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm)
Serija VI-200™ Moč (Watts) 75W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.5V 13.64A 21V - 32V Input Tok - izhod (maks.) 13.64A