VI-21Z-IX-F3
VicorVicor
VI-21Z-IX-F3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VI-21Z-IX-F3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 2V 30W
Podatkovni listi: VI-21Z-IX-F3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije VI-21Z-IX-F3
Številka dela VI-21Z-IX-F3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 2V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5384 pcs Podatkovni list VI-21Z-IX-F3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 2V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 21V Napetost - Vhod (maks.) 32V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 1.86" W x 0.79" H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm)
Serija VI-200™ Moč (Watts) 30W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 30A 21V - 32V Input Tok - izhod (maks.) 30A