VI-2N4-EW-B1
VicorVicor
VI-2N4-EW-B1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VI-2N4-EW-B1
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 48V 100W
Podatkovni listi: VI-2N4-EW-B1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 318 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 318 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VI-2N4-EW-B1
Številka dela VI-2N4-EW-B1 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 48V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 318 pcs Podatkovni list VI-2N4-EW-B1.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 76V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.40" W x 1.07" H (116.8mm x 61.0mm x 27.1mm)
Serija VI-200™ Moč (Watts) 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -10°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP
Učinkovitost 88% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 36V - 76V Input
Tok - izhod (maks.) 2.08A Aplikacije ITE (Commercial)