VI-J10-EY-B1
VicorVicor
VI-J10-EY-B1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VI-J10-EY-B1
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 50W
Podatkovni listi: VI-J10-EY-B1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 420 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 420 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VI-J10-EY-B1
Številka dela VI-J10-EY-B1 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 420 pcs Podatkovni list VI-J10-EY-B1.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 21V Napetost - Vhod (maks.) 32V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.36" L x 2.28" W x 1.08" H (59.9mm x 57.9mm x 27.4mm)
Serija VI-J00™ Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Half Brick
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti OCP, SCP
Učinkovitost 88% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 21V - 32V Input
Tok - izhod (maks.) 10A Številka osnovnega dela VI-J10