VI-J20-IY-F3
VicorVicor
VI-J20-IY-F3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VI-J20-IY-F3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 50W
Podatkovni listi: VI-J20-IY-F3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije VI-J20-IY-F3
Številka dela VI-J20-IY-F3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5296 pcs Podatkovni list VI-J20-IY-F3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 21V Napetost - Vhod (maks.) 56V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.80" W x 0.79" H (57.9mm x 45.7mm x 20.0mm)
Serija VI-J00™ Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Half Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Lastnosti OCP, SCP Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 21V - 56V Input Tok - izhod (maks.) 10A