VTM48EF012T130A01
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VTM48EF012T130A01
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 1V 130W
Podatkovni listi: VTM48EF012T130A01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VTM48EF012T130A01
Številka dela VTM48EF012T130A01 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 1V 130W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1329 pcs Podatkovni list VTM48EF012T130A01.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 1V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 26V Napetost - Vhod (maks.) 55V
Tip Voltage Transformation Module Velikost / dimenzija 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Serija VI Chip® VTM® Moč (Watts) 130W
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 90.1%
natančen opis Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 1V 130A 26V - 55V Input Tok - izhod (maks.) 130A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VTM48EF015T115A00
VTM48EF015T115A00
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 1.5V 170W
Na zalogi: 1628 pcs
Prenesi: VTM48EF015T115A00.pdf
RFQ
VTM2ECD
VTM2ECD
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RELAY
Na zalogi: 1085 pcs
Prenesi: VTM2ECD.pdf
RFQ
VTM48EF020M080A00
VTM48EF020M080A00
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 2V 160W
Na zalogi: 818 pcs
Prenesi: VTM48EF020M080A00.pdf
VTM48EF012T130B01
VTM48EF012T130B01
Opis: DC DC CONVERTER 1V 130W
Prenesi: VTM48EF012T130B01.pdf
VTM3ECD
VTM3ECD
Opis: RELAY
Na zalogi: 733 pcs
Prenesi:
VTM2ADD
VTM2ADD
Na zalogi: 683 pcs
Prenesi:
VTM48EF020M080B00
VTM48EF020M080B00
Opis: DC DC CONVERTER 2V 160W