VTM48EF040M050B00
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VTM48EF040M050B00
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 4V 200W
Podatkovni listi: VTM48EF040M050B00.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 735 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 735 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VTM48EF040M050B00
Številka dela VTM48EF040M050B00 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 4V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 735 pcs Podatkovni list VTM48EF040M050B00.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 4V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 26V Napetost - Vhod (maks.) 55V
Tip Voltage Transformation Module Velikost / dimenzija 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Serija VI Chip® VTM® Moč (Watts) 200W
Pakiranje Tray Paket / primer Module
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 94%
natančen opis Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 4V 50A 26V - 55V Input Tok - izhod (maks.) 50A