VTM48EH020M040A00
VicorVicor
VTM48EH020M040A00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VTM48EH020M040A00
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 2V 80W
Podatkovni listi: VTM48EH020M040A00.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 852 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 852 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
70 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VTM48EH020M040A00
Številka dela VTM48EH020M040A00 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 2V 80W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 852 pcs Podatkovni list VTM48EH020M040A00.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 2V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 26V Napetost - Vhod (maks.) 55V
Tip Voltage Transformation Module Velikost / dimenzija 0.87" L x 0.65" W x 0.26" H (22.0mm x 16.5mm x 6.7mm)
Serija VI Chip® VTM® Moč (Watts) 80W
Pakiranje Tray Paket / primer Module
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Lastnosti Remote On/Off Učinkovitost 90.2%
natančen opis Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 2V 40A 26V - 55V Input Tok - izhod (maks.) 40A