VTM48ET040M050A00
VicorVicor
VTM48ET040M050A00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VTM48ET040M050A00
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 4V 200W
Podatkovni listi: VTM48ET040M050A00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VTM48ET040M050A00
Številka dela VTM48ET040M050A00 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 4V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5092 pcs Podatkovni list VTM48ET040M050A00.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 4V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 26V Napetost - Vhod (maks.) 55V
Tip Voltage Transformation Module Velikost / dimenzija 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Serija VI Chip® VTM® Moč (Watts) 200W
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 5 (48 Hours)
Učinkovitost 94.5% natančen opis Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 4V 50A 26V - 55V Input
Tok - izhod (maks.) 50A Številka osnovnega dela VTM48ET040