VTM48ET120M025A0R
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VTM48ET120M025A0R
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 300W
Podatkovni listi: VTM48ET120M025A0R.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 556 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 556 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VTM48ET120M025A0R
Številka dela VTM48ET120M025A0R Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 300W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 556 pcs Podatkovni list VTM48ET120M025A0R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 26V Napetost - Vhod (maks.) 55V
Tip Voltage Transformation Module Velikost / dimenzija 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Serija VI Chip® VTM® Moč (Watts) 300W
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 96%
natančen opis Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 12V 25A 26V - 55V Input Tok - izhod (maks.) 25A