VTDP25PI008G-104
Virtium Technology Inc.Virtium Technology Inc.
Virtium Technology Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VTDP25PI008G-104
Proizvajalec / znamka: Virtium Technology Inc.
Opis izdelka 2.5" 9.5MM
Podatkovni listi: VTDP25PI008G-104.pdf
Stanje zalog 710 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 710 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VTDP25PI008G-104
Številka dela VTDP25PI008G-104 Proizvajalec Virtium Technology Inc.
Opis 2.5" 9.5MM Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 710 pcs Podatkovni list VTDP25PI008G-104.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip PATA
Hitrost - Zapiši 60MB/s Hitrost - branje 100MB/s
Velikost / dimenzija 100.50mm x 69.85mm x 9.50mm Serija TuffDrive® P25
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Vrsta pomnilnika FLASH - NAND (SLC)
Velikost pomnilnika 8GB Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Oblika faktorja 2.5" natančen opis Solid State Drive (SSD) 8GB PATA FLASH - NAND (SLC) 2.5" 5V