MAZ99K000T
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAZ99K000T
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 99K OHM 0.01% 0.3W RADIAL
Podatkovni listi: 1.MAZ99K000T.pdf2.MAZ99K000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAZ99K000T
Številka dela MAZ99K000T Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 99K OHM 0.01% 0.3W RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2639 pcs Podatkovni list 1.MAZ99K000T.pdf2.MAZ99K000T.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±1ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
Serija MA Odpornost 99 kOhms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 99 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil