MP2K200T
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP2K200T
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka MP2K200 .01% 175685-01 GE AVIATI
Podatkovni listi: 1.MP2K200T.pdf2.MP2K200T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP2K200T
Številka dela MP2K200T Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis MP2K200 .01% 175685-01 GE AVIATI Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4994 pcs Podatkovni list 1.MP2K200T.pdf2.MP2K200T.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija MP Odpornost 2.2 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje -
Paket / primer 1210 (3225 Metric), J-Lead delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2.2 kOhms ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 1210 (3225 Metric), J-Lead Metal Foil