MPP100R00A
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPP100R00A
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka MPP100R00 0.05% BULK
Podatkovni listi: 1.MPP100R00A.pdf2.MPP100R00A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPP100R00A
Številka dela MPP100R00A Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis MPP100R00 0.05% BULK Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5157 pcs Podatkovni list 1.MPP100R00A.pdf2.MPP100R00A.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija MPP Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje -
Paket / primer 1210 (3225 Metric), J-Lead delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 100 Ohms ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 1210 (3225 Metric), J-Lead Metal Foil