MQ1K960L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MQ1K960L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka MQ1K960L 0.05% REELED
Podatkovni listi: 1.MQ1K960L.pdf2.MQ1K960L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MQ1K960L
Številka dela MQ1K960L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis MQ1K960L 0.05% REELED Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 9388 pcs Podatkovni list 1.MQ1K960L.pdf2.MQ1K960L.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija MQ Odpornost 1.96 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje -
Paket / primer 1812 (4532 Metric), J-Lead delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1.96 kOhms ±0.05% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1812 (4532 Metric), J-Lead Metal Foil