NMP6R400FL
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NMP6R400FL
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 6.4 OHM 1% 1/10W 1210
Podatkovni listi: 1.NMP6R400FL.pdf2.NMP6R400FL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NMP6R400FL
Številka dela NMP6R400FL Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 6.4 OHM 1% 1/10W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 12362 pcs Podatkovni list 1.NMP6R400FL.pdf2.NMP6R400FL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija NMP Odpornost 6.4 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 6.4 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor 1210 (3225 Metric) Metal Foil
Sestava Metal Foil
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NMPD0103C
NMPD0103C
Proizvajalci: Murata Power Solutions
Opis: DC DC CONVERTER 3.4V 10W