SF002B13K3/120KFB
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SF002B13K3/120KFB
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka SF002B13K30/120K0FB CONFORMAL NT
Podatkovni listi: 1.SF002B13K3/120KFB.pdf2.SF002B13K3/120KFB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SF002B13K3/120KFB
Številka dela SF002B13K3/120KFB Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis SF002B13K30/120K0FB CONFORMAL NT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4740 pcs Podatkovni list 1.SF002B13K3/120KFB.pdf2.SF002B13K3/120KFB.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.551" L x 0.106" W (14.00mm x 2.70mm)
Serija SF Resistor-Ratio-Drift ±5 ppm/°C
Ratio Matching Resistor ±0.1% Odpornost (Ohms) 13.3k, 120k
Moč na element - Pakiranje Bulk
Paket / primer 5-SIP delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Število uporov 2 Število zatičev 5
Tip montaže Through Hole Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
natančen opis 13.3k, 120k Ohm ±1% Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±5ppm/°C 5-SIP Vrsta tokokroga Isolated