Y0007126K000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y0007126K000B0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 126K OHM 0.1% 0.4W RADIAL
Podatkovni listi: Y0007126K000B0L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y0007126K000B0L
Številka dela Y0007126K000B0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 126K OHM 0.1% 0.4W RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2772 pcs Podatkovni list Y0007126K000B0L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija S Odpornost 126 kOhms
Moč (Watts) 0.4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.336" (8.53mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 126 kOhms ±0.1% 0.4W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil