Y0007515R400Q9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y0007515R400Q9L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y0007515R400Q9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 515.4 OHM 0.6W 0.02% RADIAL
Podatkovni listi: Y0007515R400Q9L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Y0007515R400Q9L
Številka dela Y0007515R400Q9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 515.4 OHM 0.6W 0.02% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12303 pcs Podatkovni list Y0007515R400Q9L.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija S Odpornost 515.4 Ohms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.336" (8.53mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 515.4 Ohms ±0.02% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil