Y0011150K000Q9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y0011150K000Q9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 150K OHM 0.02% 1W RADIAL
Podatkovni listi: Y0011150K000Q9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y0011150K000Q9L
Številka dela Y0011150K000Q9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 150K OHM 0.02% 1W RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2127 pcs Podatkovni list Y0011150K000Q9L.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.575" L x 0.160" W (14.61mm x 4.06mm)
Serija S Odpornost 150 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.49mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 150 kOhms ±0.02% 1W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil