Y0011357K000T0L
pregled izdelka
Številka dela: Y0011357K000T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 357K OHM 0.01% 0.6W RADIAL
Podatkovni listi: Y0011357K000T0L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y0011357K000T0L
Številka dela Y0011357K000T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 357K OHM 0.01% 0.6W RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1689 pcs Podatkovni list Y0011357K000T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.575" L x 0.160" W (14.61mm x 4.06mm)
Serija S Odpornost 357 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.49mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 357 kOhms ±0.01% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil