Y001150K0000T0L
pregled izdelka
Številka dela: Y001150K0000T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 50K OHM 1W 0.01% RADIAL
Podatkovni listi: Y001150K0000T0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y001150K0000T0L
Številka dela Y001150K0000T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 50K OHM 1W 0.01% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7813 pcs Podatkovni list Y001150K0000T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.575" L x 0.160" W (14.61mm x 4.06mm)
Serija S Odpornost 50 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.49mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 50 kOhms ±0.01% 1W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil