Y001212R0000F9L
pregled izdelka
Številka dela: Y001212R0000F9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 12 OHM 1.5W 1% RADIAL
Podatkovni listi: Y001212R0000F9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y001212R0000F9L
Številka dela Y001212R0000F9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 12 OHM 1.5W 1% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8757 pcs Podatkovni list Y001212R0000F9L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.820" L x 0.160" W (20.83mm x 4.06mm)
Serija S Odpornost 12 Ohms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.49mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 12 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil