Y0012700K000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y0012700K000B9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 700K OHM 0.8W 0.1% RADIAL
Podatkovni listi: Y0012700K000B9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y0012700K000B9L
Številka dela Y0012700K000B9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 700K OHM 0.8W 0.1% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3604 pcs Podatkovni list Y0012700K000B9L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.820" L x 0.160" W (20.83mm x 4.06mm)
Serija S Odpornost 700 kOhms
Moč (Watts) 0.8W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.49mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 700 kOhms ±0.1% 0.8W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil