Y001316R0000A9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y001316R0000A9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 16 OHM 2W 0.05% RADIAL
Podatkovni listi: Y001316R0000A9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y001316R0000A9L
Številka dela Y001316R0000A9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 16 OHM 2W 0.05% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4636 pcs Podatkovni list Y001316R0000A9L.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.200" L x 0.260" W (30.48mm x 6.60mm)
Serija S Odpornost 16 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.49mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 16 Ohms ±0.05% 2W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil