Y00132K50000T0L
pregled izdelka
Številka dela: Y00132K50000T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 2.5K OHM 2W 0.01% RADIAL
Podatkovni listi: Y00132K50000T0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije Y00132K50000T0L
Številka dela Y00132K50000T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 2.5K OHM 2W 0.01% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5179 pcs Podatkovni list Y00132K50000T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.200" L x 0.260" W (30.48mm x 6.60mm)
Serija S Odpornost 2.5 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.49mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 2.5 kOhms ±0.01% 2W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil