Y0013900K000V9L
pregled izdelka
Številka dela: Y0013900K000V9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 900K OHM 1W 0.005% RADIAL
Podatkovni listi: Y0013900K000V9L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Y0013900K000V9L
Številka dela Y0013900K000V9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 900K OHM 1W 0.005% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1494 pcs Podatkovni list Y0013900K000V9L.pdf
Toleranca ±0.005% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.200" L x 0.260" W (30.48mm x 6.60mm)
Serija S Odpornost 900 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.49mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 900 kOhms ±0.005% 1W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil