Y00144K70000Q9L
pregled izdelka
Številka dela: Y00144K70000Q9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 4.7K OHM 1/5W 0.02% AXIAL
Podatkovni listi: Y00144K70000Q9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y00144K70000Q9L
Številka dela Y00144K70000Q9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 4.7K OHM 1/5W 0.02% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13778 pcs Podatkovni list Y00144K70000Q9L.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.120" Dia x 0.270" L (3.05mm x 6.86mm)
Serija VMTA55 Odpornost 4.7 kOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 4.7 kOhms ±0.02% 0.2W, 1/5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil