Y0014681R000B9L
pregled izdelka
Številka dela: Y0014681R000B9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 681 OHM 0.1% 1/5W AXIAL
Podatkovni listi: Y0014681R000B9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y0014681R000B9L
Številka dela Y0014681R000B9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 681 OHM 0.1% 1/5W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3327 pcs Podatkovni list Y0014681R000B9L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.120" Dia x 0.270" L (3.05mm x 6.86mm)
Serija VMTA55 Odpornost 681 Ohms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 681 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil