Y001488R4900B9L
pregled izdelka
Številka dela: Y001488R4900B9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 88.49 OHM 1/5W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: Y001488R4900B9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y001488R4900B9L
Številka dela Y001488R4900B9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 88.49 OHM 1/5W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17093 pcs Podatkovni list Y001488R4900B9L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.120" Dia x 0.270" L (3.05mm x 6.86mm)
Serija VMTA55 Odpornost 88.49 Ohms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 88.49 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil